Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

20 luty

Przekaż 1% dla ZKS Olimpia Elblłąg

Przekaż 1% dla ZKS Olimpia Elblłąg

Czas rozliczeń. Pomóż swojemu Klubowi!

Każdy z nas już niebawem będzie mógł zadecydować komu chce pomóc i przekazać swój 1% podatku. Chcielibyśmy przekonać Was, Drodzy Przyjaciele, że warto pomóc Związkowemu Klubowi Sportowemu Olimpia Elbląg.

Środki jakie pozyskujemy od naszych darczyńców zawsze w 100% przekazujemy na swoją statutową działalność, dzięki czemu ZKS Olimpia Elbląg może się rozwijać i przede wszystkim szkolić coraz więcej młodych piłkarzy.

W zeszłym roku ze środków otrzymanych w ramach akcji „przekaż 1% podatku na swój Klub” unowocześniliśmy i rozwinęliśmy system szkolenia dzieci w poszczególnych rocznikach, zbudowaliśmy prężnie rozwijającą się Akademię Olimpia Elbląg, w której szkoli się blisko 500 młodych piłkarzy i piłkarek, pomogliśmy w realizacji bieżących potrzeb drużynie seniorów, a wiemy, że takie były bo przecież ZKS Olimpia Elbląg awansowała do II ligi.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie pomoc Was – Przyjaciół ZKS Olimpia Elbląg.

1% podatku dla ZKS Olimpia Elbląg można przekazywać przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. WMZPN jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „przekaż 1% podatku na swój Klub”, dzięki której już po raz kolejny będzie można przekazać środki finansowe Olimpii Elbląg.

Jak przekazać 1% podatku?
Jest to bardzo proste. Wystarczy, że w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT – 28, 36, 37, 38 lub 39) wpisze się numer KRS Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej (0000086043) oraz nazwę ZKS Olimpia Elbląg lub/i dany rocznik/sekcję

- Seniorzy - Juniorzy Starsi  - Juniorzy Młodsi - Drużyna Żeńska
- rocznik 2001 - rocznik 2002 - rocznik 2003 - rocznik 2004
- rocznik 2005 - rocznik 2006 - rocznik 2007 - rocznik 2008
- rocznik 2009 - rocznik 2010 - rocznik 2011 i młodsi
- sekcja kajakarska - sekcja zapasów

Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom za dotychczasową pomoc i zaangażowanie w sprawy Klubu. Mamy nadzieję, że będziecie w dalszym ciągu pomagać ZKS Olimpia Elbląg i przyczyniać się do rozwoju piłki nożnej w Elblągu.